Warszawa
+48 602 272 461
biuro@promaco.pl

* SkyDemon – oprogramowanie lotnicze

NAWIGACJA LOTNICZA I WODNA

SkyDemon

Firma Promaco jest dystrybutorem na rynku polskim oprogramowania SkyDemon do nawigacji lotniczej.

Przeznaczone jest ono do tabletów iPad i pracujących systemie Android oraz smartfonów iPhone i smartfonów pracujących systemie Android oraz komputerów PC.
Program ten jest w pełni funkcjonalny tak jak w urządzeniach dedykowanych do nawigacji lotniczej, korzysta z tych samych źródeł informacji i map.
Posiada wiele unikalnych funkcji, jeśli mamy połączenie do Internetu (przez sieci komórkowe lub WiFi) można odbierać on-line, również podczas lotu, aktualne komunikaty NOTAM, TAF,METAR oraz aktualne informacje pogodowe takie jak kierunki i prędkości wiatru oraz zachmurzenie na różnych wysokościach, temperatury itp. Informacje te wyświetlane są na ekranie. Przy pomocy SkyDemon można złożyć on-line plan lotu dla lotu międzynarodowego.

SkyDemon podczas lotu informuje i ostrzega o przestrzeniach powietrznych przed nami i o tych które są aktualnie przekraczane, o przeszkodach pionowych, częstotliwościach radiowych urządzeń nawigacyjnych i lotnisk znajdujących się na trasie. Informacje te wyświetlane są w formie komunikatów (ping) na ekranie w różnych kolorach, w zależności od kategorii informacji.
W bazie danych znajdują się plany lotnisk, podejścia, dane nawigacyjne, częstotliwości i rysunki pasów startowych niemalże wszystkich lotnisk i lądowisk w Polsce i Europie a także USA, niektórych krajów Afrykańskich, Australii i Nowej Zelandii.

Program posiada unikalną funkcję „wirtualny radar“, w formie graficznej, na przekroju pionowym zaplanowanej trasy pokazywane są: poziomy lotu, wysokości terenu, przeszkody terenowe, warstwy chmur i punkty trasy.
Przy pomocy komputera PC można przed lotem zaplanować trasę, pobrać aktualne dane NOTAM, METAR, TAF, stworzyć log i wszystko wydrukować. Oprogramowanie na komputerze PC nie ma możliwości nawigacyjnych.
Można skorzystać z 30 dniowej bezpłatnej wersji testowej oprogramowania SkyDemon. Należy ją pobrać ze strony: http://www.skydemon.aero/start/ (tłumaczenie instrukcji pobierania w załączeniu). Wersja testowa służy do zapoznania się programem jak również w celu sprawdzenia czy Państwa urządzenie (tablet / smartfon) jest w pełni z nim kompatybilne. Wersja testowa ma ograniczenie nawigacyjne do 30 minut każdego lotu. Na tej stronie można obejrzeć filmy wideo prezentujące funkcje planowania i nawigacji.

Po zakończeniu wersji testowej należy zwrócić się do Promaco na biuro@promaco.pl, w celu uzyskania kodu aktywacyjnego do pełnej wersji oprogramowania i dokumentacji w języku polskim.
Jeden kod aktywacyjny = 1 Licencja personalna = 2 x urządzenie mobilne + 2 x komputer PC
Używanie 2 urządzeń posiadających ten sam kod aktywacyjny jednocześnie jest zabronione i niezgodne z umową licencyjną. Producent ma możliwość sprawdzenia i prawo do odłączenia tych urządzeń od swojego serwera.

Cena oprogramowania to 870 zł z VAT, w tym abonament aktualizacji map i bazy danych lotniczych Jeppesen na 12 miesięcy (co 28 dni). Aktualizacja odbywa się automatycznie kiedy urządzenie jest podłączone do WiFi lub transmisji danych sieci komórkowej.

W cenie instrukcja obsługi w języku polskim

Tablet systemu Android lub iPad powinien posiadać: GPS, WiFi, zalecane aby miał dostęp do sieci komórkowych z transmisją danych, procesor 1GHz, 1GB pamięci operacyjnej i 4 – 8GB pamięci.

W załączeniu niektóre zrzuty ekranowe.

Pytania prosimy kierować na biuro@promaco.pl lub tel. 602 272 461

SkyDemon - oprogramowanie lotnicze oprogramowanie SkyDemon do nawigacji lotniczej

oprogramowanie lotnicze oprogramowanie do nawigacji lotniczej

oprogramowanie do nawigacji lotniczej SkyDemon

oprogramowanie lotnicze SkyDemon - oprogramowanie lotnicze

oprogramowanie do nawigacji lotniczej SkyDemon

nawigacja lotnicza SkyDemon - oprogramowanie lotnicze

SkyDemon - oprogramowanie lotnicze nawigacja lotnicza

oprogramowanie SkyDemon do nawigacji lotniczej SkyDemon